O N A S

J

RADCA PRAWNY

JUSTYNA RUDAWSKA

Radca prawny Justyna Rudawska, ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, a następnie uzyskała tytuł Radcy Prawnego po odbyciu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu. Świadczy pomoc prawną w następującym zakresie: prawo cywilne, prawo pracy, prawo rodzinne i opiekuńcze oraz prawo spadkowe. Jej skuteczność wynika z doświadczenia zdobytego podczas współpracy z kancelariami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Interesuje się mediacjami oraz coachingiem, a zdobytą wiedzę w tych dziedzinach umiejętnie wykorzystuje  w prowadzeniu wszystkich spraw sądowych. W pracy kieruje się przede wszystkim empatią i zaangażowaniem w każdą sprawę, a efektywność i zadowolenie klienta jest jej wiodącą motywacją. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych. Długoletnia praktyka w prowadzeniu spraw rozwodowych pozwoliła jej na zdobycie  doświadczenia dzięki czemu doskonale wie z jakimi problemami najczęściej mierzą  się Klienci, chcący dowieść przed Sądem swoich praw.

M

RADCA PRAWNY

MATEUSZ MATUSZCZYK

Radca prawny Mateusz Matuszczyk. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Po ukończeniu studiów odbył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, zakończoną egzaminem państwowym, po zdaniu którego uzyskał tytuł zawodowy Radcy Prawnego. Swoje doświadczenie zdobył podczas pracy w organach administracji publicznej oraz w dużych spółkach kapitałowych. Specjalizuje się w prawie cywilnym w tym w szczególności w prawie nieruchomości, a także w prawie gospodarczym, handlowym i administracyjnym.  Zajmuje się zarówno weryfikacją jak i regulacją stanów prawnych nieruchomości – pomaga w zbywaniu i nabywaniu praw do nieruchomości (w drodze umów, spadków, decyzji administracyjnych, orzeczeń sądowych), w tym w ustanawianiu ograniczonych praw rzeczowych (służebności, hipoteki, użytkowanie) i zawieraniu umów obligacyjnych (najmu, dzierżawy, użyczenia, dożywocie itp.). Świadczy również fachową pomoc w zakresie wszelkich postępowań administracyjnych (w tym budowlanych) i sądowych, które umożliwiają zagospodarowanie nieruchomości w ramach prowadzonych inwestycji. Dzięki współpracy z rzeczoznawcami majątkowymi zapewnia także wycenę praw do nieruchomości.

A

PSYCHOLOG

ANNA DANKOWSKA

Psycholog i certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin.

Od ponad 15 lat zajmuje się rozwojem osobistym i wspieraniem pozytywnych zmian w życiu. Ukończyła roczny program dla psychoterapeutów w Gestalt Institute of San Francisco (2004 r.) oraz czteroletnią szkołę psychoterapii w Polskim Instytucie Erickonowskim w Łodzi, przygotowującą do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty (2007 r.). Ma za sobą specjalistyczne szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, terapii przez ruch, terapii systemowej w ośrodkach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz sekcję psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.